wiosna płata filge

Jakie trendy modowe ozdobią nasze miasta wiosna?

Wiosną trendy modowe będą należały do rzeczy, na których widnieje duże logo. Loga nie tylko zdobią nasze t-shirty, bluzy lecz możemy je spotkać takżena torebkach i innych częściach garderoby, ale w ostatnim czasie możemy zauważyć malowanie paznokci w loga znanych marek.

Trendy modowe noszone wiosną 2018.

Tegoroczna wiosna zauroczona jest znakami firmowymi dużych placówek modowych, które wtargnęły w trendy modowe. Jak dobrze pamiętamy wcześniej noszenie dużych logówek słynnych firm, było u uznawane za brak dobrego gustownego smaku. Niestety jak możemy zauważyć moda na duże loga wróciła. Co możemy zrobić, żeby nie wyglądać jak bilbord reklamowy. Możemy zastosować na zmianę a będziemy wyglądać modnie. Zamieńmy loga dużych marek na ciekawe i oryginalne nadruki, które w połączeniu z innymi częściami garderoby stworzą ciekawe połączenia stylizacyjne. I nie muszą to być T-shirty znanych marek takich jak np. Gucci, Fendi bądź nawet Diora, możemy znaleźć ich tańsze odpowiedniki, które będą również świetnie wyglądać.

moda na goloAle równie świetnie będą prezentowały się za proste i kreatywne sterylizacje bez, żadnych logówek. Tylko odpowiednio stonowane. Dobierajmy wszystko pod własną wygodę. Jeżeli nie czujemy się dość dobrze w t-shirtach, bluzach z dużymi logówkami proponuje ciekawe sukienki lub nawet na chłodniejsze dni sweterki, co na pewno doda pewnego komfortu. Pamiętajmy także o ołówkowych spódnicach, które wracają do modowych propozycji. W modnych kolorach, które były już znane, zanim poznaliśmy trendy modowe na 2018 rok. Zarówno te kolory będą modne wśród kobiet, jak także wśród panów i będą królowały przez najbliższe wiosnę i lato tego roku. Nadchodzący sezon będzie pełen kolorów odważnych, z których projektanci z pewnością chętnie będą mieszali te kolory ze sobą. Czym bardziej zachęcą nas do większego eksperymentowania w łączeniu różnych zestawień kolorystycznych.

Więc pamiętajmy żeby wyglądać dobrze i zachować trendy modowe, nie musimy wyglądać jak reklama dużych domów modowych. Wystarczy jak będziemy kreatywne i połączymy parę rzeczy ze sobą, a z pewnością stworzysz coś co zachwyci wszystkich.