Elegancki wygląd zawsze

Gdzie leży granica dobrych rozwiązań?

Nie od dziś wiadomo że wszystko ma swoje granice dobrego smaku. Dlatego przekonaj się jak nie przesadzić w kreacji.

Jestem zwolenniczką lekkości i dobrego smaku. Omijam przesączenia jakiegoś ubrania złym lub nadmiernym dodatkiem. Ostatnio w moje rączki wleciała modna bomberka z ofety zoio https://zoio.pl/odziez-damska/okrycia-wierzchnie/bomberki gdzie już na wiosnę wiem jak mi posłuży. Mam jednak małe obawy co do tego czy moja szafa posiada takie elementy, które dopasują się do wszystkiego. Dlatego moim ważnym elementem odmienności, inności są właśnie tak drogocenne. Nie można wykluczać się od społeczeństwa ale na jego tle warto się wyróżnić. Wiem też ze są miejsca w którym trzeba przestrzegać zasad dress code. Ale one nie tyczą się okryć wierzchnich.

Mój cel to kreacja warta milion dolarów!

Każda, nie zależnie czy jest do domu czy będzie mi służyć jako element przeważający w dyskusji. Nie ukrywajmy bo to właśnie ubiór i styl przeważa często nad tym co osiągniemy. W każdym prawie miejscu to nasza elegancja połączona z indywidualnym wyróżnieniem jest szalą przewagi dlatego czy to kolor jakiejś cześci dodatków czy inny kolor kurtki, płaszcza a nawet butów potrafi zmienić wszystko co koniec końców jest bardzo ważne jest umiejętne wycelowanie pomiędzy ekstrawagancję a zwykłą wtopę. Trzymanie się jednej reguły jednak małe poprawki do innych na pewno wyjdą nam na plus.

Jeden cel to bycie piękna.

Każda z nas marzy o byciu doceniona i zauważoną dlatego skupia swoją całą uwagę na tym jednym. Idealnej bazie, a moim zdaniem to te drobne mało istotne elementy wpływają wyjątkowo mocno. Dlatego wpatrzenie się w jeden element może być zgubne. Jednak dodanie do tego np kurtki typu bomberki albo ramoneski lub buty może nam wyjść na plus. W zoio tych ofert jest dużo, wiec na pewno znajdziesz coś na bazę lub coś na wyróżnienie. Pamiętaj też że piękno jest w Tobie wystarczy lekko mu pomóc.