srebne szpilki

Buty budują Twój image.

Styl to nie tylko baza czyli sukienka czy spodnie. To też dodatki, a najważniejszym są buty.

Dobrze jest wystosować swoją okazje do stylizacji. Nie warto zawsze pakować się w trampki czy szpilki. Ciekawe jest dostosować obuwie do potrzebnej sytuacji. Fajnie jest się oglądać za czółenkami czy botkami. Po pierwsze są wygodniejsze po drugie można je tanio złapać po trzecie jest wiele kolekcji [https://zoio.pl/obuwie] jako jeden z moim przykładów. Całość wiąże się i moduluje w dość nieziemsko przyjemny związek. Dając nam elegancje, styl i moc równą klasyce czy mobilną dorównującą tej w trampkach. Nawet torebkę dobierasz stanowczo do okazji. W tym przypadku zrób to samo.

Działają tu te same zasady. Buty to łącznik.

To jest idealna sprawa jeśli z góry masz połączoną bazę z obuwiem. Wtedy Twoje zmartwienie może się na spokojnie zmniejszyć do problemu kolorystyki i biżuterii. Jednak jeśli nie jesteś przygotowana. Zostań w tym akapicie. Tutaj do dół musi być dobrany zasadą podobieństw i dopełnień. Nie dobieraj na zasadzie tego samego koloru, jednokolorowość to monotonia a monotonia to przytłoczenie. Unikaj tego szerokim łukiem. Przy rozbudowanej górze gładki prosty dół będzie idealny. W bardziej prostej górze buty z frędzlami, pomponami czy wstążkami będą świetnie się zgrywać. Takim zestawem efekt wow jest pierwszym czego możesz oczekiwać.

różowa sukienka i szpilkiWrzuć na luz.

Nie unikaj kozaczków i botków. One też spokojnie zagwarantują wystarczającą ilość odczucia luzu i wygody. Dają ten sam rodzaj komfortu w chodzeniu i równie dobrze wpasowują się i w spódniczki i w spodnie. Stylizacja z trampkami i żakietem – z innym obuwiem w postaci tych typowo zimowo-jesiennych stylizacji równie dobrze się wpasowują i tworzą tak samo boskie stylizacje jak te które miałaś do tej pory. Istotne jest to samo aby nie przegiąć w stylizacji. Nie przeobrażaj i nie przeolbrzymiaj dołu. Zbyt przesadzona stylizacja z grubą stylizacją jest najgorszym co można zrobić. Idealna stylizacja istnieje.