Koszuki dla par męskie

W dobie silnego indywidualizmu niemal wszyscy lubimy podkreślać za pomocą ubrań, co najczęściej robimy, jacy jesteśmy, co nas cieszy, smuci, interesuje. Niekiedy robimy to poprzez dobór całego stroju, mniej lub bardziej opartego na bieżących trendach, mniej lub bardziej ekstrawaganckiego czy konformistycznego. Lubimy też podkreślać, że z ukochanymi osobami łączą nas szczególne, piękne więzi. Wiele osób robi to za pomocą koszulek dla par. Czy to nie będzie zbyt ostentacyjne? Koszulki dla par, jak niemal każda część garderoby, mają swoich zwolenników i przeciwników.

Przekażcie coś światu!

Koszulki dla par zostały zaprojektowane po to, by nosić je w duecie. Niektóre są po prostu identyczne, inne tworzą całość, która nie istniałaby, gdyby wdanym miejscu pojawiła się tylko jedna osoba w jednej z koszulek. Może to być podzielone na dwie części hasło, komplementarne nadruki lub identyczne stylistycznie obrazki mówiące o tym, jakie hobby was połączyło.

Czy to nie kiczowate?

Jednym z często stosowanych argumentów przeciwko noszeniu koszulek dla par jest: „to kiczowate!”. Niektórzy boją się, że inni ludzie pomyślą sobie o ich związku źle. Koszulki – zestawy budzą skojarzenia z nadmierną „słodkością”, lukrem, papużkami – nierozłączkami, czy nawet utratą autonomii i indywidualności. Oczywiście, nie każdy musi lubić taki sposób podkreślania swojego związku. Warto jednak wiedzieć, że koszulki stworzone do noszenia w duecie to nie tylko serduszka, brokat czy ckliwe hasła. Nie muszą więc absolutnie być kiczowate.

Drugą kwestią do przemyślenia jest samo pojęcie kiczu. Niektórzy uznają go za równoprawny element kultury, coś, czym czasem warto się świadomie otoczyć, by pobawić się swoim wizerunkiem. Czy w romantycznych hasłach czy obrazkach musi koniecznie kryć się utrata autonomii? Oczywiście, że nie!

Koszulki dla par – szeroki wybór i różne przekazy

Nie brakuje na rynku koszulek dla par, które przedstawiają kultowe niemal już nadruki. „Moja księżniczka” i „mój książę”, „mąż” do pary z „żoną”, gołąbki, serduszka i inne tego typu, jednoznacznie romantyczne motywy to absolutny standard. Wiele osób uważa je za urocze, lub i nosi z przyjemnością w gronie znajomych i na wyjścia z drugą połową.

Oprócz takiej opcji, istnieją także koszulki dla par stanowiące nieco subtelniejszy komplet. Podobna kolorystyka, przerwany w połowie cytat czy hasło, dokończone na drugiej koszulce, spójne motywy graficzne czy identyczny nadruk to sposób, by przekazać światu, że jesteście razem, bez ostentacyjnego romantyzmu.

Znajdzie się także coś dla wielbicieli humoru – nie brakuje koszulkowych duetów z zabawnymi komiksami, hasłami, czy obrazkami. Koszulki do pary to szeroki wachlarz możliwości, od mówiących wprost i dosadnie, po lekko aluzyjne. Przejrzyjcie asortyment, wybierzcie coś dla siebie. Niektóre projekty mogą was naprawdę pozytywnie zaskoczyć!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *